Produkt dnia

Głowica 28,00 zł

Płatności

Statystyki

Produktów:
197
Kategorii:
12
Nowości:
197
Promocje:
0

O firmie

Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji części do maszyn rolniczych oraz silne zaplecze technologiczne pozwoliły nam osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera wśród producentów części do opryskiwaczy w Polsce oraz w Europie Wschodniej. Dziś Agroplast znany jest z innowacyjności swoich rozwiązań oraz wysokiej jakości i niezawodności oferowanych części do opryskiwaczy. Produkty Agroplast dostępne są w ponad 20 krajach świata, a firma aktywnie uczestniczy w projektach badawczo-rozwojowych, służących ciągłemu doskonaleniu naszych wyrobów. Jako lider rynku w Polsce, realizujemy misję nieustannego podnoszenia konkurencyjności polskiego rolnictwa poprzez zapewnienie dostępności światowej klasy rozwiązań do przeprowadzania zabiegów ochrony roślin.

Oferujemy:

 • Sprzedaż detaliczna

  W odpowiedzi na potrzeby klientów indywidualnych powstał sklep internetowy. Umieściliśmy w nim wszystkie produkty naszej firmy.

  Sprzedaż detaliczna
 • Sprzedaż hurtowa

  Producentów maszyn rolniczych, właścicieli hurtowni i sklepów prosimy o wypełnienie formularza w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

  Formularz kontaktowy
 • Katalog produktów

  Katalog produktów w formacie PDF do obejrzenia i pobrania.

  Katalog produktów

© Agroplast

Powered by shoper.pl Projekt i wykonanie: industi

Sklep internetowy Shoper.pl