Promocje

Wąż RSM krótki 0-108/K08 14,06 zł 14,57 zł

Statystyki

Produktów:
245
Kategorii:
27
Nowości:
6
Promocje:
8

Waluty

Artykuły

Głowica 3-pozycyjna PROLINE

Szanowni Państwo! Z dumą prezentujemy naszą najnowszą głowicę 3-pozycyjną PROLINE, będącą efektem wielomiesięcznego wysiłku naszego działu badawczo-rozwojowego. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz materiałowych, dzięki czemu dzisiaj z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, iż jest to jedna z najlepszych głowic dostępnych obecnie na rynku. Dodatkowo, jako jedyny producent głowic w segmencie premium, dostarczamy je w atrakcyjnych cenach, z pełnym wyposażeniem – z kołpakami i rozpylaczami (w tym również ceramicznymi) w dowolnej konfiguracji.

więcej »

Metody aplikacji RSM w praktyce

Badanie metod aplikacji RSM

Naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zakończyli badania powszechnie stosowanych metod aplikacji najpopularniejszego nawozu płynnego w Polsce – ROZTWÓR SALETRZANO-MOCZNIKOWEGO - RSM®, produkowanego przez Grupę Azoty. W ramach badań, przeanalizowano trzy najpopularniejsze metody aplikacji RSM, stosowane przez polskich rolników: rozpylacze wielootworowe poziome, dysze wachlarzowe oraz rozpylacze wielootworowe pionowe. Jako ciekawostkę, przebadano również skuteczność nawożenia w przypadku stosowania wyłącznie węży rozlewowych, już od pierwszej aplikacji.

więcej »

Zapytanie ofertowe - centrum tokarskie z oprogramowaniem

W związku z ubieganiem się przez firmę Agroplast Marcin Łopąg o dofinansowanie projektu w ramach Osi priorytetowej 1 Badania i innowacje Działania 1.3 Infrastruktura badawczo-rozwojowa w przedsiębiorstwach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, zwracam się z prośbą o złożenie oferty na centrum tokarskie 5-osiowe wraz z oprogramowaniem, zgodne z załączonym zapytaniem ofertowym.

więcej »

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na wtryskarkę do ceramiki

Niniejszym informujemy, że postępowanie dotyczące zamówienia na wtryskarkę do ceramiki prowadzone w ramach realizacji projektu 1.3 Infrastruktura badawczo-rozwojowa pt. „Rozwój zaplecza badawczo-rozwojowego w firmie Agroplast Marcin Łopąg” zostało rozstrzygnięteNajkorzystniejszą ofertę złożyła firma: ENGEL POLSKA Sp. z o.o.

Dziękujemy wszystkim Wykonawcom za udział w postępowaniu.


Zapytanie ofertowe - wtryskarka do ceramiki

W związku z ubieganiem się przez firmę Agroplast Marcin Łopąg o dofinansowanie projektu w  ramach Osi priorytetowej 1 Badania i innowacje Działania 1.3 Infrastruktura badawczo-rozwojowa w przedsiębiorstwach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020,  zwracam się z prośbą o złożenie oferty na wtryskarkę do ceramiki, zgodną z załączonym zapytaniem ofertowym. 

więcej »

6th European Workshop on Standardised Procedure for the Inspection of Sprayers in Europe

W tym roku po raz pierwszy mamy przyjemność uczestniczyć w międzynarodowych warsztatach "European Workshop on Standardised Procedure for the Inspection of Sprayers in Europe (SPISE)", współpracując z czołowymi europejskimi specjalistami nad opracowaniem standardów dotyczących stosowania środków ochrony roślin oraz metod i standardów badania opryskiwaczy polowych. 

 

więcej »

Zapytanie ofertowe - System CRM

Niniejsze postępowanie toczy się w trybie zapytania ofertowego, z zachowaniem zasady konkurencyjności, w związku z realizacją projektu pt. „Wzrost konkurencyjności firmy AGROPLAST Marcin Łopąg poprzez wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych i rozpoczęcie produkcji pięciopozycyjnej głowicy HD” w ramach działania 3.7 Wzrost konkurencyjności – Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. 

więcej »

Informacja o wyniku postępowania ofertowego

Niniejszym firma Agroplast Marcin Łopąg oznajmia, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej realizacji działań doradczych prowadzących do przygotowania modelu biznesowego internacjonalizacji w firmie Agroplast Marcin Łopąg, na który firma ubiega się o dofinansowanie w Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach 1.2 „Internacjonalizacja MŚP I Etap” Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma MS Consulting Group s.c. M. Sobczak, M. Sobczak-Solarska.

 

więcej »

Zapytanie ofertowe nr 2

W związku z ubieganiem się przez firmę Agroplast Marcin Łopąg o dofinansowanie projektu w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO POLSKA WSCHODNIA, Działanie 1.2 „Internacjonalizacja MŚP” – etap I, zwracam się z prośbą o złożenie oferty na przeprowadzenie usługi doradczej w zakresie opracowania „Modelu biznesowego internacjonalizacji”. Szczegóły znajdują się w zapytaniu ofertowym.

więcej »

Badanie metod aplikacji RSM

Wychodząc na przeciw realnym potrzebom polskich rolników, wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie rozpoczęliśmy badania skuteczności popularnych metod aplikacji nawozów płynnych. Celem badań jest określenie zależności pomiędzy stosowanymi metodami aplikacji, a zachowaniem roślin w poszczególnych fazach wzrostu oraz ostateczną jakością zebranych plonów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z pierwszej fazy badań.

więcej »

Kolejny model rozpylacza Agroplast z certyfikatem ENTAM

Z dumą informujemy, iż kolejny z naszych rozpylaczy - Rozpylacz uniwersalny ceramiczny 120-04C, uzyskał certyfikat jakości ENTAM (EUROPEAN NETWORK FOR TESTING OF AGRICULTURAL MACHINES), uznawany przez instytuty badawcze z całej Europy. 

więcej »

AGROTECH 2016

Tak prezentowało się nasze stoisko na targach AGROTECH w Kielcach. Po raz kolejny, organizatorzy targów dowiedli, że jest to jedna z najlepszych tego typu imprez w kraju. Bardzo udane targi za nami!

 

więcej »

Informacja o wyniku postępowania ofertowego

Firma Agroplast Marcin Łopąg informuje, iż w wyniku postępowania ofertowego  na przeprowadzenie audytu wzorniczego i opracowanie strategii wzorniczej rozumianej jako raport z przeprowadzonego audytu wzorniczego w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję I Etap dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty, którą złożyła firma MS Consulting Group s.c.


Zapytanie ofertowe

Agroplast Marcin Łopąg, ul. Lubelska 24, 22-107 Sawin, w związku z ubieganiem się o dofinansowanie projektu, zaprasza niniejszym do złożenia oferty dotyczącej realizacji zamówienia w postaci przeprowadzenia audytu wzorniczego wraz z opracowaniem strategii wzorniczej, na potrzeby projektu pt. "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa dzięki przeprowadzeniu audytu wzorniczego i efektywnego wykorzystania wzornictwa w działalności firmy Agroplast”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oś Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję I Etap.

więcej »

© 2013 Agroplast

Powered by shoper.pl Projekt i wykonanie: industi

Sklep internetowy Shoper.pl