Opcje przeglądania
Średnica rurki
Średnica otworu w rurce
Średnica otworu w rurce
Cena
Cena
  • od do
Nowość
Nowość
Promocja
Promocja
Waluty

Głowica opryskiwacza jest przedostatnim elementem, przez który przechodzi ciecz służąca do oprysku roślin. W zależności od ilości wyjść na głowicy, może się znajdować nawet kilka rozpylaczy.

Głowica do opryskiwacza musi być wykonana z odpowiednich materiałów, ponieważ od jej szczelności i wytrzymałości, zależy jak długo będziecie Państwo bezproblemowo dokonywać oprysków na swoich polach i w sadach. 

Polecamy głowice opryskiwacza z serii PROLINE, które są kwintesencją nasze kunsztu w produkcji akcesoriów i podzespołów do urządzeń rolnych. Przykładem może tu być głowica 3-pozycyjna ProLine lub głowica wahadłowa końcowa. Wielomiesięczne wysiłki działu badawczo-technicznego umożliwiły stworzenie głowicy do opryskiwacza, o której możemy z dumą powiedzieć, że należy do jednych z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku.

Głowica opryskiwacza to niezwykle istotny element tego urządzenia, dlatego musi być idealnie dopasowana do potrzeb. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w kwestii doboru odpowiedniej głowicy do opryskiwacza - chętnie pomożemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl