Waluty

Państwa rozpylacz uległ uszkodzeniu? Potrzebujecie zatem odpowiednich części. Rozpylacze, które cechują się precyzją wykonania i wysoką jakością użytych materiałów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Dlaczego wybrać rozpylacze naszej produkcji?

Nasza firma zajmuje się produkcją części do maszyn i urządzeń rolniczych, od wielu lat. Dlatego wypracowaliśmy rozwiązania, które zapewniają Państwu cieszenia się świetnymi podzespołami, w jeszcze lepszej cenie.

Ważne, aby zawsze kupować wysokiej jakości części. Rozpylacze to elementy opryskiwacza, które odpowiadają za jakość wykonywanego oprysku. Ich nieprawidłowa praca może doprowadzić nie tylko do niewłaściwie wykonanego oprysku, ale co gorsza - do zniszczenia plonów.

Oferta rozpylaczy w sklepie Agroplast

Kupując nasze rozpylacze, nie musisz obawiać się, że nie spełnią swojego zadania. Wszystkie oferowane przez nas części do maszyn i urządzeń rolniczych pozwolą Ci pracować efektywnie w polu.

W naszym sklepie internetowym posiadamy duży wybór różnych rozpylaczy sadowniczych. W ofercie znajdziesz m.in. rozpylacze ceramiczne, czy rozpylacze polimerowe.

Rodzaje rozpylaczy

Rozpylacze odpowiadają za prawidłowe rozpylenie cieczy z opryskiwacza. Ich rola jest niezwykle ważna, dlatego rozpylacz musi być w pełni sprawny. Nieodpowiedniej wielkości krople mogą być np. znoszone przez wiatr lub niewłaściwie pokrywać rośliny.

Rozpylacze w zależności od rodzaju, są odmienne konstrukcyjnie, choć spełniają taką samą rolę. Rozpylacze można podzielić na: 

  • eżektorowe,
  • płaskostrumieniowe,
  • dwustrumieniowe,
  • wirowe.

Konkretny typ rozpylacza, używa się do określonych rodzajów opryskiwaczy, a także warunków atmosferycznych, w jakich wykonywany jest oprysk.

Rozpylacze firmy Agroplast cechują się wysoką jakością oraz precyzją wykonania każdego elementu rozpylacza. Posiadamy warianty standardowe oraz ceramiczne, zapewniające dłuższą eksploatację elementu.

Pamiętaj, że regularnie serwisowany sprzęt, o wiele rzadziej się psuje!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl