Opcje przeglądania
wydajność
obr. max.
olej silnikowy
olej silnikowy
ilość oleju
Cena
Cena
  • od do
Nowość
Nowość
Promocja
Promocja
Waluty

Dlaczego wybrać pompę opryskiwacza od Agroplast?

Pompa do opryskiwacza to niezwykle ważny element tego urządzenia. Można powiedzieć, że jest to serce tego urządzenia. Dlatego należy o nią dbać, regularnie dokonując serwisu i dostosowując do potrzeb oraz warunków w jakich będzie wykorzystywana.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy do opryskiwaczy naszej produkcji oraz wszelkie niezbędne części, do wykonania ich serwisu.

Pamiętaj, że pompa do opryskiwacza firmy Agroplast to polski produkt!

Oferta pomp do opryskiwaczy w naszym sklepie

Nasze pompy do opryskiwaczy i urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania, ponieważ wiemy, że sprawna praca w polu wymaga niezawodnych urządzeń i ich podzespołów.

Najczęściej wybieraną pompą opryskiwacza w naszym sklepie jest Pompa P-165 Proline. Jej zaletą jest długotrwała i bezawaryjna praca, dzięki zastosowaniu systemu chłodzenia oleju. Ryzyko uszkodzenia pompy jest niewielkie, dzięki solidnej konstrukcji i zastosowaniu wzmocnionych tworzyw sztucznych. Jest również w 100% odporna na RSM. 

Każda nasza pompa do opryskiwacza cechuje się innymi parametrami, dlatego jeżeli macie Państwo problem z doborem odpowiedniej - nie przejmujcie się.
Skontaktujcie się z nami, a my chętnie pomożemy dobrać odpowiednią pompę do opryskiwacza, względem potrzeb, jakie Państwo nam przedstawią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl