Przepływomierz elektromagnetyczny Agroplast – precyzja pomiaru nowej generacji
Przepływomierz elektromagnetyczny Agroplast – precyzja pomiaru nowej generacji

Przepływomierz elektromagnetyczny marki Agroplast to pierwszy produkt z zakresu rolnictwa precyzyjnego dostępny w ofercie polskiego producenta. Sprawdźmy, czym wyróżnia się on spośród innych urządzeń dostępnych na rynku.

Udoskonalona budowa gwarancją długotrwałej pracy 

Zacznijmy od samej budowy przepływomierza, do której użyto wzmocnionych kopolimerów, znanych i sprawdzonych w innych produktach linii Proline marki Agroplast. Dzięki temu obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne, jak również na erozyjne działanie środków RSM. Ponadto zastosowano oringi Verdesil, wykonane z innowacyjnej mieszanki materiałów na bazie silikonu, która zapewnia najwyższą wytrzymałość oraz pamięć kształtu, a tym samym gwarantuje długotrwałą żywotność uszczelnień przepływomierza.

Przepływomierz elektromagnetyczny do opryskiwacza wymaga precyzyjnych czujników 

Zdecydowaną przewagę przepływomierza elektromagnetycznego marki Agroplast stanowi jego nowoczesna elektronika, dzięki czemu wyeliminowano problemy występujące w przepływomierzach innych producentów. Czujniki nowej generacji, które zostały zastosowane w urządzeniu, wyróżniają się wysoką precyzją pomiaru. Co więcej, doskonale radzą sobie z cieczą o różnej gęstości, dzięki czemu nie ma konieczności ponownej kalibracji przepływomierza bez względu na rodzaj stosowanego oprysku.

Nowoczesne oprogramowanie przepływomierzy od Agaplast 

Oprogramowanie zainstalowane w przepływomierzu, analizuje dane i przekazuje do komputera sterującego elementami opryskiwacza w czasie rzeczywistym, a jednocześnie eliminuje powstające błędy oraz zakłócenia. Aby w pełni wykorzystać możliwości przepływomierza, zalecane jest podłączenie przepływomierza do nowych modeli komputerów.

Niższy pobór energii - oszczędność i dłuższa praca komponentów 

Maksymalny pobór energii wynosi jedynie 100mA, co przekłada się na oszczędności na poziomie ekonomicznym, jak również wpisuje się w obecne trendy troski o ekologię. Co więcej, dzięki niższemu zapotrzebowaniu na energię, układ elektroniczny przepływomierza nie ulega przegrzewaniu się i umożliwia długotrwałą nieprzerwaną pracę.

Przepływomierz elektromagnetyczny Agroplast - precyzyjne rolnictwo na wyciągnięcie ręki 

Nasz przepływomierz elektromagnetyczny charakteryzuje się wzmocnioną obudową odporną na warunki atmosferyczne, nowoczesnymi oprogramowaniem oraz możliwością precyzyjnego pomiaru dzięki wykorzystaniu czujników najnowszej generacji. A wszystko to przy zapewnieniu możliwie niskiego poboru energii w trosce o Twoją kieszeń i środowisko naturalne. 

Jak każdy z produktów marki Agroplast, tak i przepływomierz elektromagnetyczny został w 100% wyprodukowany w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl